Koszyk

Darmowa dostawa od 230 złotych!

Szeroka gama wysokiej jakości produktów z Turcji

O firmie Harika

Firma Harika

Harika od ponad 10 lat zajmuje się wyszukiwaniem i sprowadzaniem do Polski flagowych produktów tureckich oraz kuchni śródziemnomorskiej.

Jesteśmy prężną firmą rodzinną. Wszystko zaczęło się od zachwytu jakością suszonych fig tureckich. A dziś w ofercie mamy ponad 100 produktów.

Taca z daktylami Harika

Oferta Harika

Turecki bazar Harika

Jeśli poszukujesz tureckich produktów, aby urozmaicić swój asortyment, wprowadzić tureckie smaki do swojej oferty, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Aż trudno uwierzyć, ale jeszcze 10 lat temu w Polsce nie były dostępne suszone owoce wysokiej jakości. Ciężko było znaleźć figi suszone o większym kalibrze. A o morelach suszonych na słońcu niewiele wiedzieliśmy. My postanowiliśmy to zmienić.

Od tego czasu w naszej ofercie jest ponad 100 różnych produktów, które przywołują ciepłe wspomnienia z wakacji w Turcji, a z drugiej strony, na stałe zagościły na stołach Polaków. Wierzymy, że nasza pasja przyczynia się do poszerzenia wiedzy Polaków o kuchni tureckiej i pozwala się na co dzień delektować pysznymi produktami.

Taca z daktylami Harika

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Przejdź na stronę Kontakt i wypełnij formularz

lub zadzwoń

Nasze promocje

Darmowa dostawa

Dla zamówień od 150 zł

Łatwe zwroty

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja jakości

Produkty najwyżej jakości oraz certyfikowane produkty BIO

Bezpieczne płatności

Przelewy24 / MasterCard / Visa / Blik