Pokaż kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Produkt wygląda kusząco, ale jego cena wydaje się zbyt wysoka? Żaden problem, można go przetestować, korzystając z promocji. Obniżki cen to sprawdzony sposób na przyciągnięcie klientów. Czy jednak taka oferta jest rzeczywiście godna uwagi?

Co można znaleźć w promocji?

Niemalże wszystko. W naszym sklepie staramy się regularnie organizować akcje promocyjne. Dzięki temu osoby zainteresowane produktami z Turcji mogą się z nimi zapoznać.

Do promocji trafiają różne produkty, w zależności od sezonu oraz aktualnego asortymentu sklepu. Często też oferujemy w korzystnych cenach końcówki popularnych serii oraz okazje outlet. Obniżka cen dotyczy produktów markowych, znanych producentów. Jest świetną okazją dla klientów chcących skosztować smaków Turcji.

Na jakie obniżki można liczyć? To zależy od rodzaju produktu. Niektóre towary są przecenione o kilka złotych. Zdarzają się także rabaty sięgające 25 procent, co oznacza już spore oszczędności na robionych zakupach. Towary z przeceny objęte są taką samą gwarancją jak te w regularnej cenie. Nie ma więc ryzyka, że w ramach promocji trafi się na bubel.

Popularną praktyką są promocje w okresie świątecznym. Wiele osób szuka wtedy ciekawych ofert na prezent. Na naszej stronie można znaleźć specjalne zestawy prezentowe, dostępne jedynie sezonowo, w bardzo atrakcyjnych cenach. To też dobry moment, by zamówić tureckie smakołyki do urozmaicenia świątecznych potraw.

Tańsze próbki

Promocje to nie tylko sezonowe wyprzedaże. Nie masz pewności, że polubisz jakiś smak? Turecka kuchnia ma wielu zwolenników. Nie wszystkim jednak smakołyki z tego kraju przypadną do gustu.

To żaden problem! W naszym sklepie nie trzeba od razu kupować całego, dużego opakowania za kilkadziesiąt złotych. Można zdecydować się na jedną małą porcję, właśnie na spróbowanie. Kosztuje to raptem kilka złotych albo wręcz kilkadziesiąt groszy.

Można w ten sposób spróbować kultowych smaków Turcji. To suszone owoce czy słynna na całym świecie chałwa. W naszym sklepie znaleźć można między innymi oryginalne, tureckie herbaty w pojedynczych saszetkach. Jeśli jej smak okaże się dobry, wystarczy zamówić większe opakowanie.

Czy produkty w promocji są gorszej jakości?

Wielu klientów może sobie zadawać pytanie, dlaczego dany towar dostępny jest w niższej cenie. Czasami jest to podyktowane względami praktycznymi. Lepiej coś sprzedać w promocji niż zupełnie zmarnować towar z powodu mniejszego zainteresowania. W przypadku żywności promocja może dotyczyć rzeczy z krótkim terminem spożycia. Dzięki temu towary nie zepsują się w magazynie, tylko trafią na czas do klientów. W naszej ofercie zawsze podajemy, jak długi jest termin przydatności. Nie dopuszczamy do sprzedaży żywności przeterminowanej.

Dlaczego warto kupować przecenione produkty?

Powód jest oczywisty – za upatrzone towary płaci się mniej. Jeśli takich produktów w promocji kupuje się od razu kilka, uzbiera się całkiem pokaźna suma. Dodatkowo przy większych zakupach można jeszcze liczyć na darmową dostawę pod wskazany w zamówieniu adres. W naszym sklepie darmowa dostawa obowiązuje już przy wydaniu jednorazowo 150 zł.

Polowanie na okazje

Na co zwrócić uwagę wybierając produkty z przeceny? W pierwszej kolejności oczywiście na wspomniany wcześniej termin przydatności. Krótka data ważności niekoniecznie jest problemem. Jeśli jest to produkt o stosunkowo małej pojemności można go zjeść zaraz po otworzeniu opakowania.

Ważną kwestią jest także przeznaczenie danego produktu. Dostępne w naszej ofercie towary z Turcji często wyglądają bardzo egzotycznie, ale da się je bez większego trudu wykorzystać w różnych potrawach. Warto też zwrócić uwagę na sposób przechowywania tureckiej żywności. Niektóre rzeczy muszą być trzymane w lodówce, ale innym lepiej robi temperatura pokojowa.

Najpopularniejsze kategorie produktów w sklepie harika.pl